Virtuaalse Infrastruktuuri Teenused

Virtuaalse Taristu Disain ja Hooldus

Pakume mitmesuguseid spetsiaalseid virtuaalse infrastruktuuri teenuseid:

Ekspert VMware’i migratsioonilahendused – Pakume asjatundlikku abi VMware’lt teistele virtualiseerimisplatvormidele üleminekul, nagu näiteks Proxmox ja XCP-ng/XOA (Xen Orchestra). Tagame ülemineku minimaalse katkestusega.

Pilvesüsteemide rätseplahendused – Disainime, ehitame ja hooldame teile ideaalse pilvelahenduse, kasutades tippklassi avatud lähtekoodiga tehnoloogiaid nagu KVM, OpenStack, CloudStack, Ceph, Proxmox. Meil on kogemusi nii privaatsete, avalike kui ka hübriidpilvede haldamises.

Pilvelahenduste tõhususe tõstmine ja kulude optimeerimine – Meie kogemus näitab, et paljud AWS, Azure ja Google Cloud (GCP) peale disainitud lahendused on ebaoptimaalsed ja klient maksab tihti 50% rohkem kui vaja. Täiustame teie pilvetaristut efektiivsust nii kulude kui ka tehnilise poole pealt.

Konteineriseerimise ja orkestreerimise haldus – pakume Docker Swarmi ja Kubernetes lahenduste ehitamise, optimeerimise ja hoolduse teenuseid, et suurendada teie süsteemide tõhusust ja skaleeritavust.

Miks valida meid?

Põhjalik ekspertiis

Meie meeskonnal on ulatuslik kogemus Linuxi ja virtualiseerimistehnoloogiatega. Mida iganes vajate, meil on tõenäoliselt kogemus olemas.

Tõhus Üleminek

Meie prioriteet on häirida teie tööd võimalikult ävhe. Me teame, kuidas korraldada süsteemide uuendusi nii, et katkestused oleksid minimaalsed.

Pidev Tugi

Meie pühendumus ulatub kaugemale ühekordsest toest. Pakume ööpäevaringset tuge, et hoida teie süsteemid optimaalses seisukorras nii praegu kui tulevikus.

Kas oled valmis virtuaalse taristu uuenduseks? Räägime teie projektist lähemalt!